pasek menu został przypięty do góry ekranu

Telewizja - pakiety

Dostępne pakiety kanałów telewizyjnych

Pakiety podstawowe Jambox
W pełnej ofercie znajdziesz ponad 313 kanałów, w tym aż 164 w jakości HD i 3 w jakości 4k !!!. Pakiety podstawowe to aktualnie 3 różne zestawienia kanałów, każde z ponad 100 kanałami telewizyjnymi w tym wiele z nich w jakości HD. Pakiety zawierają wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Z każdym z tych pakietów możesz oglądać kanały w jakości HD. Do pakietu wielotematycznego HD i wielotematycznego Super HD masz możliwość zamówienia dodatkowych pakietów tematycznych oraz premium.
Wielotematyczny Super HD
PAKIET WIELOTEMATYCZNY SUPER HD to aktualnie pakiet z 205 kanałami telewizyjnymi w tym 110 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD. Dodatkowo masz możliwość zamówienia innych pakietów tematycznych oraz premium.


Wielotematyczny HD
PAKIET WIELOTEMATYCZNY HD to aktualnie pakiet z 191 kanałami telewizyjnymi w tym 97 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD. Dodatkowo masz możliwość zamówienia innych pakietów tematycznych oraz premium.


Mini HD
PAKIET MINI HD to aktualnie pakiet z 138 kanałami telewizyjnymi w tym 66 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD.


Mikro HD
PAKIET MIKRO HD to aktualnie pakiet z 76 kanałami telewizyjnymi w tym 38 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD.
W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.
Start HD
PAKIET START HD to aktualnie pakiet z 32 kanałami telewizyjnymi w tym 5 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD.
W tym pakiecie nie masz możliwości zamawiania dodatkowych pakietów tematycznych czy premium.


* kanały planowane
 kanały gwarantowane zgodnie z definicją w Ogólnym Regulaminie Świadczenia Usług. Włączenie i wyłączenie kanału niegwarantowanego nie jest zmianą Umowy Abonenckiej i nie wymaga uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta.


Wybierz dogodny sposób kontaktu z nami