Telewizja - pakiety

Dostępne pakiety kanałów telewizyjnych

Pakiety podstawowe Plus
W pełnej ofercie znajdziesz ponad 313 kanałów, w tym aż 164 w jakości HD i 3 w jakości 4k !!!. Pakiety podstawowe Plus to aktualnie 3 różne zestawienia kanałów, każde z ponad 100 kanałami telewizyjnymi w tym wiele z nich w jakości HD. Pakiety zawierają wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Z każdym z tych pakietów możesz oglądać kanały w jakości HD. Do pakietu wielotematycznego HD i wielotematycznego Super HD masz możliwość zamówienia dodatkowych pakietów tematycznych oraz premium.
BOGATY
PAKIET BOGATY to aktualnie pakiet z 173 kanałami telewizyjnymi w tym 104 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD. Dodatkowo masz możliwość zamówienia innych pakietów tematycznych oraz premium.


KORZYSTNY
KORZYSTNY to aktualnie pakiet z 140 kanałami telewizyjnymi w tym 79 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD. Dodatkowo masz możliwość zamówienia innych pakietów tematycznych oraz premium.
PODSTAWOWY
PODSTAWOWY to aktualnie pakiet z 84 kanałami telewizyjnymi w tym 40 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD.
START PLUS HD
START PLUS HD to aktualnie pakiet z 45 kanałami telewizyjnymi w tym 20 HD. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD.
* kanały planowane
 kanały gwarantowane zgodnie z definicją w Ogólnym Regulaminie Świadczenia Usług. Włączenie i wyłączenie kanału niegwarantowanego nie jest zmianą Umowy Abonenckiej i nie wymaga uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta.


Wybierz dogodny sposób kontaktu z nami