Telewizja - pakiety

Dostępne pakiety kanałów telewizyjnych

Pakiety podstawowe Jambox
W pełnej ofercie znajdziesz ponad kanałów, w tym aż w jakości HD i w jakości 4k !!!. Pakiety podstawowe to aktualnie 3 różne zestawienia kanałów, każde z ponad 100 kanałami telewizyjnymi w tym wiele z nich w jakości HD. Pakiety zawierają wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Z każdym z tych pakietów możesz oglądać kanały w jakości HD. Do pakietu wielotematycznego HD i wielotematycznego Super HD masz możliwość zamówienia dodatkowych pakietów tematycznych oraz premium.
Pakiety premium
Pakiety dodatkowe możesz zawsze dokupić do pakietu wielotematycznego, który jest pakietem podstawowym. Zamówienia pakietów dodatkowych możesz dokonać wprost z Twojego pilota i zrobić to w dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży, wybierając w menu na ekranie TV odpowiednią opcję i za chwilę oglądasz wybrany pakiet.
Pakiet HBO HD


Pakiet HBO HD + OD + GO


Pakiet CANAL+ Select HDPakiet CANAL+ Prestige HD
Pakiet Filmbox HDPakiet Cinemax HD


* kanały planowane
 kanały gwarantowane zgodnie z definicją w Ogólnym Regulaminie Świadczenia Usług. Włączenie i wyłączenie kanału niegwarantowanego nie jest zmianą Umowy Abonenckiej i nie wymaga uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta.


Wybierz dogodny sposób kontaktu z nami