pasek menu został odblokowany

Telefonia VoIP

następca tradycyjnej telefonii stacjonarnej

Zalety telefonii VoIP

Usługa VoIP skierowana jest do wszystkich naszych klientów, którzy korzystają z dostępu do sieci Internet i są zainteresowani tańszymi rozmowami niż w tradycyjnej telefonii stacjonarnej. Żeby skorzystać z usługi VoIP wystarczy posiadać klasyczny aparat telefoniczny, który nawet nie musi być aktywny u żadnego operatora tradycyjnej telefonii np. Telekomunikacji Polskiej/Orange.

Dla klientów posiadających aktywny numer telefonu u innego operatora np. Telekomunikacji Polskiej/Orange istnieje możliwość jego przeniesienia. Dla pozostałych klientów, którzy nie posiadają własnego numeru istnieje możliwość otrzymania nowego numeru ze strefy numeracyjnej 012.

Usługa VoIP, ktorą oferujemy to telefon stacjonarny w Twoim domu bez żadnych zobowiązań. Po prostu nie płacisz abonamentu, nie podpisujesz żadnej umowy. Swoje konto VoIP opłacisz przelewem, przekazem pocztowym lub błyskawicznie przelewem przez Internet, czy kartą debetową lub kredytową oraz poprzez specjalne telekarty, które można zakupić w wielu wyznaczonych sklepach.

Połączenia lokalne i miedzymiastowe w Polsce dostępne są już od 5 gr/min, na komórki od 15 gr/min z naliczaniem sekundowym. Otrzymasz też dostęp do panelu WWW, gdzie bezpłatnie sprawdzisz biling połączeń oraz dostępność swoich środków na koncie, dokonasz doładowania itp.

Podstawowe opłaty VoIP

Umowa i opłaty abonamentowe

 • abonament 0 zł - naliczanie impulsów sekundowe
 • brak zobowiązań - nie płacisz abonamentu i nie podpisujesz umowy
 • dzwonisz ze zwykłego telefonu domowego na telefony stacjonarne i komórkowe na całym świecie. Ani Ty, ani Twój rozmówca nie ponosicie żadnych dodatkowych opłat.
 • Cennik połączeń

  5 gr to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce. W porównaniu do poprzednio obowiązujących stawek, cena zmniejszyła się o 2 gr. Z kolei 15 gr to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce.

  Usługi dodatkowe

 • biling online 0 zł - to szczegółowy wykaz połączeń dostępny 24h/dobę po zalogowaniu się na Moje konto. Biling zawiera rejestr wszystkich połączeń wychodzących i przychodzących wraz z czasem trwania każdej rozmowy i jej kosztem. W dowolnym momencie masz wgląd w szczegóły realizowanych połączeń, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem umożliwiającym bieżącą kontrolę wydatków
 • blokada prezentacji własnego numeru 0 zł - uruchamiając tę usługę możesz ustawić swój numer jako numer zastrzeżony
 • przekierowanie połączeń 0 zł - usługa pozwala przekierować połączenia przychodzące z Twojego numeru na inny, wybrany przez Ciebie numer telefonu. Uruchamiając tę usługę po zalogowaniu się na Moje konto nie stracisz żadnego połączenia telefonicznego. Usługę aktywujesz i dezaktywujesz bezpłatnie
 • prezentacja numerów przychodzących 0 zł
 • Instalacja i aktywacja

  Koszt instalacji i aktywacji usługi to 249zł. W kwocie tej oprócz ceny usługi VoIP wliczony jest też koszt zakupu bramki VoIP, która zostaje własnością klienta.
  Bramka VoIP jest urządzeniem niezbędnym do działania tej usługi, ponieważ jest elementem łączącym sieć Internetową z klasycznym aparatem telefonicznym.

  VoIP
  

  Wybierz dogodny sposób kontaktu z nami