Niedziela, 16 grudzień 2018 Speedtest lokalny   |   Speedtest   |   Zaloguj się
pomockontakt
Telefon VoIP
Usługa VoIP skierowana jest do wszystkich naszych klientów, którzy korzystają z dostępu do sieci Internet i są zainteresowani tańszymi rozmowami niż w tradycyjnej telefonii stacjonarnej. Żeby skorzystać z usługi VoIP wystarczy posiadać klasyczny aparat telefoniczny, który nawet nie musi być aktywny u żadnego operatora tradycyjnej telefonii np. Telekomunikacji Polskiej. Usługa VoIP, ktorą oferujemy to telefon stacjonarny w Twoim domu bez żadnych zobowiązań. Po prostu nie płacisz abonamentu, nie podpisujesz żadnej umowy, a dla klientów posiadających aktywny numer telefonu u innego operatora np. Telekomunikacji Polskiej istnieje możliwość jego przeniesienia. Dla pozostałych klientów, którzy nie posiadają własnego numeru istnieje możliwość otrzymania nowego numeru ze strefy numeracyjnej 012.
Połączenia lokalne i miedzymiastowe w Polsce dostępne są już od 6 gr/min, na komórki od 23 gr/min z naliczaniem sekundowym. Swoje konto VoIP opłacisz przelewem, przekazem pocztowym lub błyskawicznie przelewem przez Internet, czy kartą debetową lub kredytową oraz poprzez specjalne telekarty, które można zakupić w wielu wyznaczonych sklepach. Dzięki doładowaniom dostarczysz środki pieniężne na swoje konto i przedłuzysz ważność konta np. przy wpłacie 50 zł o 6 miesięcy. Otrzymasz też dostęp do panelu WWW, gdzie bezpłatnie sprawdzisz biling połączeń oraz dostępność swoich środków na koncie, dokonasz doładowania itp.
telefonia VoIP
abonament 0 zł
naliczanie impulsów sekundowe
cennik połączeń VoIP
wewnątrz sieci 0 zł
lokalne 6 gr/min
międzymiastowe 6 gr/min
do sieci komórkowych 23 gr/min
usługi dodatkowe
biling online 0 zł
blokada prezentacji własnego numeru 0 zł
prezentacja numerów przychodzących 0 zł
przekierowanie połączeń 0 zł
opłaty instalacyjne
instalacja i aktywacja 249 zł*
VoIP
wszystkie powyższe ceny są cenami netto

* w kwocie instalacji i aktywacji usługi VoIP wliczony jest też koszt zakupu bramki VoIP, która zostaje własnością klienta.
Bramka VoIP jest urządzeniem niezbędnym do działania tej usługi, poniewaz jest elementem łączącym sieć Internetową z klasycznym aparatem telefonicznym.
 Powrót na górę strony
Copyright © 2000-2018 COMPOWER
czas generowania strony: 0.0001 sek