Niedziela, 16 grudzień 2018 Speedtest lokalny   |   Speedtest   |   Zaloguj się
pomockontakt

Compower
telewizja HD

JAMBOX Kablówka 3 Generacji to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD, nagrodzona złotym medalem w 2010 roku na targach INTERTELECOM - najlepszy produkt. Jambox to 294 kanałów, 141 w jakości HD, dostęp do usługi VOD (HBO OD, TVS, YOUTUBE itp.), dostęp do zasobów sieci Internet (www, radio internetowe) oraz możliwość zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych za pomocą pilota, bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie WWW.

Telewizja HD
JAMBOX


JAMBOX Kablówka 3 Generacji to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD.
Platforma multimedialna JAMBOX, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: dostęp do zasobów sieci Internet, odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnych.

Jambox to 294 kanałów, 141 w jakości HD.
Pakiet wielotematyczny Super HD to aktualnie pakiet z 211 kanałami telewizyjnymi. Zawiera wiele najpopularniejszych programów z wielu kategorii tematycznych tak, aby zaspokoił Twoje potrzeby. Już w tym pakiecie możesz oglądać kanały w jakości HD. Dodatkowo masz możliwość zamówienia do pakietu wielotematycznego pakietów tematycznych oraz premium.

Przewodnik po programach EPG Napisy i ścieżki dźwiękowe Jakość obrazu HD
Twój przewodnik po programach, dzięki któremu znajdziesz interesujące Cię pozycje w wielu kanałach tv Wybieraj ścieżki dźwiękowe i włączaj napisy na wybranych kanałach Telewizja HD to bezkompromisowa jakość obrazu i dźwięku
Nagrywarka PVR Nagrywarka PVR USB (test) TV Portal
Nagrywaj programy i filmy i oglądaj wtedy kiedy chcesz, a nie wtedy kiedy nadają Nagrywaj programy i filmy i oglądaj wtedy kiedy chcesz, a nie wtedy kiedy nadają Twoja strona domowa w telewizji
Moja lista 100 Moje zdjęcia Ochrona rodzicielska
Tworzenie listy ulubionych kanałów z własną numeracją Oglądaj swoje i znajomych zdjęcia z Internetu na ekranie telewizora Blokowanie wybranych kanałów
Radio + HD SMS Alarmowy Time Shifting
Ustaw telewizor jako kominek czy akwarium i słuchaj radia Powiadom swoją rodzinę specjalnym SMSem alarmowym Zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu na żywo w dowolnym momencie.
Wideo na życzenie VOD Zamawianie z pilota  
 
VOD to wideo na życzenie, czyli oglądasz co chcesz i kiedy chcesz Możliwość zamawiania dodatkowych pakietów za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.  Prezentacja możliwości Jambox - Youtube


Telewizja HD


JAMBOX to przede wszystkim telewizja HD

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny
Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramicznego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

Wideo na życzenie


HBO On Demand

HBO On Demand pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO. Oferta programowa obejmuje największe przeboje filmowe, znakomite seriale produkcji HBO (od pierwszego sezonu) oraz programy rozrywkowe. Oferta produkcji dostępnych w ramach usługi "wideo na żądanie" jest często zmieniana i odświeżana. HBO On Demand umożliwia dodatkowo korzystanie z funkcji, jakie oferuje DVD: przewijanie, cofanie, pauza.

HBO On Demand jest dostępne dla wszystkich abonentów z wykupionym pakietem HBO za dodatkową opłatą. Aby korzystać z VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem. Usługa jest już dostępna na dekoderach Motorola oraz ZyXEL HD, a wkrótce także na modelach ZyXEL SD.

Zobacz aktualną zawartość biblioteki HBO On Demand

CANAL+ na życzenie

CANAL+ na życzenie to nowy bezpłatny serwis dla Abonentów CANAL+. Od tej chwili twoje ulubione programy czekają na Ciebie! Przegapiłeś premierę albo odcinek ulubionego serialu? Nic straconego! Dzięki CANAL+ na życzenie w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej biblioteki najlepszych programów CANAL+.

Aby korzystać z usług VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

YouTube

Dostęp do najpopularniejszych filmików ze znanego internetowego portalu wideo. Codziennie aktualizowane.

Karaoke

Polska muzyka biesiadna, kolędy i znane przeboje w wersji karaoke. Teraz możesz śpiewać do podkładu muzycznego z wyświetlanym tekstem piosenki na ekranie Twojego telewizora. Świetna zabawa na imprezy z rodziną czy znajomymi.

TVS na życzenie

TVS na życzenie w JAMBOX daje telewidzowi bezpłatny dostęp do najpopularniejszych programów TVS, niezależny od emisji telewizyjnej. Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go program i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać. Od teraz abonent nie musi się martwić, że przegapił ulubiony program TVS.

TVS jako pierwsza stacja telewizyjna w Polsce zdecydowała się udostępnić własne programy w jakości HD za pomocą usługi Wideo na życzenie – VOD. W telewizji JAMBOX na wyłączność.

Darmowe VOD

Własna biblioteka materiałów wideo, dostępna dla abonentów za darmo.


MultiroomMultiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze mecz a w drugim pokoju film.
Jest to atrakcyjne rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione. Te same programy masz na każdym z dekoderów i cieszysz się cyfrową jakością razy dwa.


Jakość usługRozkład dostępności kanałów 
dla mediany = 99,901% dla 229 kanałów

 

 Liczba kanałów ze 100% dostępnością
► Liczba kanałów z dostępnością poniżej mediany
► Kanał z dostępnością powyżej mediany

 

 Powrót na górę strony
Telewizja HD
Copyright © 2000-2018 COMPOWER
czas generowania strony: 0.0002 sek